MGE-46V - 20l

 MGE-46V - 20l  Smērvielas un eļļas

Pieejamība: Ir noliktavā

Prece ir uz vietas
CHEMPIOIL

Ražotājs: CHEMPIOIL

Apskatīt citus modeļus
48.00€

Apraksts MGE-46V - 20l

Eļļas MGE-46V ražošanā izmanto dziļās selektīvās attīrīšanas minerālas bāzes eļļu, pievienojot efektīvu funkcionālo piedevu sastāvu. Eļļa nodrošina augstu hidrostatisko transmisiju efektivitāti, lielu pārsūtīto griezes momentu visā nominālā ātruma un slodžu diapazonā. Šī eļļa strādā lieliski dažādās klimatiskajās zonās, un tā ir piemērota arī ilgajai satiksmei ar mazu ātrumu un lielu darba slodzi. Eļļa MGE-46V ir galvenais eļļas veids, ko izmanto mobilo iekārtu hidrauliskajā sistēmā. Eļļa tiek ražota stingri saskaņā ar ražošanas tehnoloģijām un ir augstas kvalitātes produkts plašam patērētāju lokam.

Eļļa hidrostatiskām transmisijām MГЕ-46В ir paredzēta dažādu ražotāju lauksaimniecības, ceļu būves un speciālās iekārtas hidrauliskajām sistēmām (hidrostatiskai piedziņai), kuru spiediens ir līdz 35 MPa, ar īslaicīgu palielinājumu līdz 42 MPa.

  • Putekļu sūcēju piedevas klātbūtne hidrauliskajā sistēmā novērš daudz putu veidošanos, kas palielina eļļas plēves stabilitāti un uzlabo hidrauliskās piedziņas, vārpstas un kustīgo elementu eļļošanu.

 

  • Pateicoties efektīvai  piedevai, eļļai ir lieliska sūknēšanas spēja un plūsma zemā temperatūrā, kas samazina degvielas patēriņu, uzlabo efektivitāti un ievērojami samazina dzinēja nolietojumu  ziemas temperatūras kustības laikā.

 

  • Eļļa ir pilnībā savietojama ar hidrauliskās piedziņas sistēmas pildīšanas kastes (plombu) materiāliem un izvairās no noplūdēm.
Specifikācija MGE-46V - 20l

Auto riepas
Ražotājs Rosneft
Eļļu un smērvielu specifikācija
Piemērošanas joma hidrauliska eļļa

Atsauksmes MGE-46V - 20l

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Saistītā prece