Piegāde un Privātuma politikaCienījamie pircēji!Mēs piegādājam preces, kuras iegādājāties mūsu interneta veikalā, pa visu Latviju.


Rūpējoties par mūsu klientu veselību, mēs piedāvājam saviem klientiem bezkontakta piegādi.Izvēlieties vienu no trim piegādes veidiem jūsu pasūtījumam:


1. "Saņemšu pats"


Saņemšana no mūsu noliktavas Slokas iela 52g, Rīga, LV-10072. "Piegāde līdz durvīm"


Ar kurjeru Itella - 10.00€


(obligāts preču piegādei no 31 kg ar izmēriem vairāk nekā 34x42x39 cm)


3. Smartpost Itella pakomāts - 3.00€


Jūs varat izvēlēties vienu no vairāk nekā 200 saņemšanas punktiem (Itella smart Post, Narvessen u.c.).(piemērots pasūtījumiem līdz 31 kg un mazākiem par 34x42x39 cm)Pasūtījumu piegādi pa visu Latviju veic SIA"ITELLA Logistics".
Ja pirkums tika veikts un samaksāts darba dienā pirms pulksten 12:00, pasūtījums tiks piegādāts nākamajā darba dienā.
Jebkurā gadījumā mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem pa tālruni vai e -pastu.


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA OIL COMPANY tīmekļa vietnē. 

 

PRIVĀTUMA ATRUNA

SIA "OIL COMPANY"mājas lapas un interneta veikala www.motoroil24.lv apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek īstenota ar fiziskiem un loģiskiem aizsardzības līdzekļiem, kā arī atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām. 

SIA "OIL COMPANY" apliecina, ka ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

SIA "OIL COMPANY" informē, ka iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti atbilstoši to iesniegšanas mērķim un uzglabāti tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

SIA "OIL COMPANY" respektē Jūsu tiesības uz privātumu un informē, ka Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no informācijas par SIA "OIL COMPANY" produktiem un pakalpojumiem saņemšanas, un prasīt savu datu dzēšanu.

Privātuma politika

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un mājas lapas darbību Jūsu apkalpošanas mērķiem.

Personas dati

Uzdodot jautājumu www.motoroil24.lv vai veicot pasūtījumu mājas lapās, pakalpojuma nodrošināšanai mums nepieciešami konkrēti jūsu dati. Tie sevī ietver šādu informāciju:
- Jūsu vārds, uzvārds
- Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasta adrese)
- Demogrāfiskā informācija


Sīkdatnes un Google Analytics

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.


Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā 
www.aboutcookies.org.
Šajā mājaslapā tiek izmantota programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Ja Jūs nepiekrītat šo lapā ievietoto Google Analytics sīkdatņu izmantošanai, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši saņemtu informāciju par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru.

Drošība

SIA “OIL COMPANY” mājas lapas lv un interneta veikala www.motoroil24.lv apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek īstenota ar fiziskiem un loģiskiem aizsardzības līdzekļiem, kā arī atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām. 


SIA "OIL COMPANY" apliecina, ka ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.
SIA "OIL COMPANY" informē, ka iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti atbilstoši to iesniegšanas mērķim un uzglabāti tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.
SIA “OIL COMPANY” respektē Jūsu tiesības uz privātumu un informē, ka Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no informācijas par SIA ”OIL COMPANY” produktiem un pakalpojumiem saņemšanas, un prasīt savu datu dzēšanu.


Kontaktinformācija

Ja jums rodas jautājumi par savu personas datu drošību vai šajā mājaslapā izmantotajām sīkdatnēm, jūs varat sazināties ar SIA “OIL COMPANY” pārstāvjiem pa telefonu 29777303 vai e-pastu so@motoroil24.lv .