ROLF GREASE P9 460 SX-2 TELESKOPFETT - 5 KG

ROLF GREASE P9 460 SX-2 TELESKOPFETT - 5 KG

Pieejamība: Pieejams

Prece ir uz vietas
ROLF Germany

Ražotājs: ROLF Germany

Apskatīt citus modeļus
79.00€

Apraksts ROLF GREASE P9 460 SX-2 TELESKOPFETT - 5 KG

Daudzfunkcionālā smērviela izgatavota uz kompleksa kalcija sulfonāta biezinātāja un pussintētiskas minerāleļļas bāzes, pievienojot disperģētu PTFE teflona pildvielu - augstas veiktspējas berzes modifikatoru un EP piedevu paketi. Smērviela nodrošina drošu aizsardzību augsta mitruma, triecienslodzes un augstas temperatūras apstākļos. Augstākās veiktspējas īpašības plašā temperatūras diapazonā no -30C līdz +200°C. Reālos slēdžu sistēmas darbības apstākļos eļļošanas kvalitāte ir ļoti svarīga, jo kad celtnis darbojas vasarā, berzes sildīšanu pastiprina augstā apkārtējās vides temperatūra.

Paredzēts augstas slodzes celšanas iekārtu izlices izbīdāmo elementu fluoroplastisko vadotņu slīdošo vadotņu eļļošanai, lai palielinātu rūpniecisko celšanas iekārtu elementu kalpošanas laiku lielas slodzes un mitruma iedarbības apstākļos. Smērvielu veiktspējas īpašības atbilst prasībām, ko nosaka tērauda/teflona triboloģiskās sistēmas īpatnības.

Galvenās priekšrocības:

Unikāli augsta ūdensizturība un smērvielas strukturālā stabilitāte.
• Lieliska aizsardzība pret oksidāciju un koroziju sāļa jūras ūdens klātbūtnē, pateicoties kalcija sulfonāta biezinātāja īpašībām.
• Uzlabota saķere ar plastmasu apvienojumā ar augstu bāzes eļļas viskozitāti, kas spēj veidot biezu un stabilu eļļas kārtiņu uz darba virsmām.

PTFE teflona pildviela nodrošina amortizācijas virsmas aizsardzību.

Bīdāmo vadotņu aizsardzība pret robežberzi.DIN 51502: KP2S-30.
ISO 6743-9-87: L-XDGI 2.
NLGI: 2.

Atslēgvārdi: ROLF GREASE P9 460 SX-2 TELESKOPFETT - 5 KG

Atsauksmes ROLF GREASE P9 460 SX-2 TELESKOPFETT - 5 KG

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Saistītā prece